אדריכלות, עיצוב פנים ופיקוח

הכל בבית אחד

המשרד ELEMENTS אדריכלות ועיצוב פנים מנוהל על ידי מריאנה דובניקוב - הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים, מיטל שומר - מעצבת פנים ויבגני דובניקוב - מפקח ומנהל פרויקטים. השילוב בין שלושת השותפים, מאפשר למשרד לתת מענה מקצועי בכל אחד משלבי הפרויקט, תוך ליווי את הלקוח בהקשבה מלאה עד לשביעות רצונו.

המשרד מתמחה באדריכלות פרטית וכן בעיצוב ושיפוץ של דירות יוקרה, חללים מסחריים ומשרדים המאופיינים בקווים נקיים ובעיצוב חם ומודרני המותאם לצרכיו וחלומותיו של הלקוח. המשרד מתייחס לפרויקטים כאל יצירות אמנות בהן הוא משקיע אהבה רבה תוך שימת דגש על פרטים וחיבורים בין חומרים שונים ליצירת מראה נקי, עשיר ומוקפד.

 

למה אנחנו

 משרד ותיק  בעשור האחרון ביצענו מאות פרויקטים מוצלחים, מגוונים ומדהימים. הפרויקטים שלנו הגיעו לספרים, לעיתונות ולטלוויזיה.

 מקצועיות וניסיון  כל העובדים של המשרד הם בעלי תוארים ראשונים כל אחד בתחומו. המעצבות המובילות שלנו בעלות ניסיון של עשרות שנים בתחום העיצוב, תכנון ואדריכלות בתים. יש לנו רקורד עצום של פרויקטים מגוונים מותאמים אישית לכל לקוח, גם מבחינת התקציב.

 גישה אישית  אנחנו חושבים שביתכם הוא באמת הבית שלכם, ולכן שמים דגש על הקשבה, הבנה ויישום ההעדפות שלכם.

 סגנונות מגוונים  אנחנו יוצרים ומגשימים חלומות ברוב סגנונות העיצוב הנפוצים וכל זה בהתאם לבקשות שלכם.

 מגוון שירותים  אנחנו מספקים את כל הפתרונות ומציעים מעטפת כוללת של תכנון ועיצוב הבית תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו כוללים: אדריכלות ותכנון בתים פרטיים, הגשת היתרים, עיצוב פנים, שינויי דיירים בפרוייקטים חדשים, השבחת נכס למכירה, הום סטיילינג, פגישת ייעוץ, ניהול פרויקטים ופיקוח צמוד.

 ידע טכני  לאורך שנים ראינו שהידע הטכני וההכרה עם השטח לוקה בחסר בקרב הרבה משרדים בכלל ומעצבות פרטיות בפרט. לכן שילבנו מפקח בניה כחלק אינטגרלי מצוות התכנון.

 עודת צוות  להבדיל מרוב המקומות שבהם כל האפיון, פיתוח ותכנון הפרוייקט נעשה ע"י אדם אחד, אצלנו בתהליך התכנון מעורב כל הצוות וכל אחד תורם את חלקו הן בפן המקצועי והן בפן האישי. והתוצאות בהתאם. 

על התהליך

כל תהליך מתחיל בחיבור שבין המעצב ללקוח, הבנת צרכיו ושיתוף הלקוח באופן רציף ומלא לאורך כל הפרויקט, דיאלוג הדדי שמוביל ליצירה של ממש.

פגישת הכרות: פגישה בה נקשיב לכם, נשאל שאלות ונלמד על הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם.

מדידה: נמדוד את החלל ונצלם על מנת שנוכל לתכנן את החלל באופן הכי מדוייק ומקצועי שניתן.

תוכניות רעיוניות והדמיות: לאחר שקיבלנו את המידע הנחוץ לנו, אנו עושים סיעור מוחות ומתרגמות את החלומות והצרכים שלכם לסקיצות ממוחשבות והדמיות שמאפשרות לכם לראות את מה שדמיינתם לעצמכם.

תוכניות עבודה: לאחר שגיבשנו את יצירת האומנות שלכם ואישרתם לנו את הסקיצה הסופית, אנו מכינים סט תוכניות מפורט לכל העבודות הנדרשות, לרבות: ריהוט, הריסה, אינסטלציה, חשמל, תקרות, ריצופים, נגרות וכו'. הכל בתיאום עם בעלי המקצוע הנחוצים לביצוע העבודות.

בחירת בעלי מקצוע: אנו נמליץ לכם על בעלי המקצוע, נשווה בין ההצעות וביחד נגבש החלטה.

ליווי: נלווה אתכם לספקים המתאימים לבחירת חומרי גמר לחלל, לרבות: כלים סניטריים, ריצופים, תאורה, דלתות וכו' וניתן לכם פוקוס על מה שחשוב באמת, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת האיכות.

פיקוח: בשלב זה אנו מגיעים לאתר בהתאם להתקמות בשטח ובודקים שהכל מתבצע לשביעות רצוננו ורצונכם.

תהליך העבודה והמרכיבים שלו משתנים מעט בהתאם לסוג החלל.

נשמח לשתף אתכם בפרטים, שנפגש לכוס קפה ונתחיל בהפיכת החלום שלכם ליצירת אומנות.

מגוון השרותים

משרדנו מציע מכלול שירותים תוך יצירתיות ומקצועיות לנכסים פרטיים ועסקיים. בחרו את השירות המתאים לצרכים שלכם והחלו לצעוד לעבר החלום.

 אדריכלות: תכנון בית הכולל ליווי מקצועי מלא לאורך כל התהליך,

התהליך כולל פגישת הכרות בה נקשיב לרצונות ולחלומות שלכם, פיתוח קונספט עיצובי והכנת סקיצות רעיוניות הכוללות הדמיות, הכנת סט תוכניות עבודה ותיאום עם בעלי מקצוע שונים, הגשת היתר לרשות המקומית תוך ליווי התהליך כולו, ליווי הלקוח מול ספקים שונים לריכשת אלומיניום, חיפויים, דלתות, ריצופים וכו' ופיקוח על הביצוע.

 הגשת היתרים לרשויות מקומיות: ליווי וטיפול בהתהליך הגשת היתרים לרשויות מקומיות.

 עיצוב פנים: עיצוב פנים לדירה /בית/ משרד/ חלל מסחרי הכולל ליווי מקצועי מלא לאורך כל התהליך, התהליך כולל הקשבה והבנה לצרכי הלקוח וחלומותיו, פיתוח קונספט עיצובי, הכנת סט תוכניות עבודה ותיאום עם אנשי המקצוע המתאימים, ליווי הלקוח מול ספקים שונים לרכישת ריצופים, ריהוט, אביזרים וכו' שיהפכו את החלל שלכם ליצירת אומנות.

קראו עוד על תהליך העבודה...

 שינויי דיירים בפרוייקטים חדשים: התאמת הדירה שנרכשה מהקבלן לצרכי הלקוח, הכנת סט תכניות עבודה: ריהוט,אינסטלציה, חשמל, תאורה, גבס, מיזוג אוויר וכו', ליווי ותיאום מול שינויי דיירים בפרויקט וניתוח העלויות.

 

 השבחת נכס למכירה: עיצוב המותאם במיוחד למי שמעוניין להקל על מכירת נכס ולעלות את ערכו.

 

הום סטיילינג:  הום סטיילינג,  משמעו הלבשת הבית באופן שיהלום נכונה את אופיו, את מידותיו ואת צרכיו. לעתים גם הבית שלכם, בדיוק כמוכם, זקוק לרענון עיצובי או חידוש המראה והום סטיילינג הוא בדיוק הדרך להשיג זאת מבלי לשבור קירות.

נתחיל מפגישה בביתכם, נחשף לפרטים שאתם אוהבים בבית ולאלה שפחות,
לאחר מכן נבחר מערך צבעים נלווה אתכם בחנויות ריהוט ודקורציה לרכישת האלמנטים המומלצים ונארגן נכון את החלל.

 

 פגישת ייעוץ: פגישה בת כ- 4 שעות המתקיימת בבית הלקוח, נקשיב לצרכים שלכם, לרצונות ולחלומות שלכם, נבחן את החלל הקיים, נמליץ לכם כיצד לחלק ולנצל נכון את חלל הבית, כיצד למקם את הריהוט, נבחר צבע לקירות, נבחן אפשרות לשילוב טפט ותוספות גבס ונסיים בטיפים שיקנו לכם כלים פרקטיים להמשך התהליך.
 

ניהול פרויקטים ופיקוח צמוד: ליווי צמוד לכל אורך שלבי הפרויקט, תוך בחינה של עלויות, הכנת לוחות זמנים, ייצוג הלקוח, ביקורים באתר על בסיס יומיומי, פיקוח על חומרי הבניה ושיטות הבניה,תיאום בין בעלי המקצוע השונים הנדרשים בפרויקט ואישור עבודות הקבלן.

© 2009 ELEMENTS

לח"י 2 בני ברק