כי בית לא בונים סטנדרט

עיצוב אישי 

איך זה עובד

       

אתם מעבירים לנו את תכניות הבית

על מנת שנתחיל בתהליך התכנון אנו צריכים תוכניות ממוחשבות של הדירה, בדירות חדשות ניתן לקבל תוכניות אלו ממחלקת שינויי דיירים של הפרויקט, במידה ואין לכם תוכניות אנו נדריך אתכם בפתרון.

אנחנו בונים לכם תוכנית לדירת החלומות שלכם

לאחר שקיבלנו את המידע הנחוץ לנו, אנו עושים סיעור מוחות מפתחים קונספט ומתרגמים את החלומות והצרכים שלכם לסקיצות ותוכניות כלליות

אתם מקבלים תכנית המותאמת לכם אישית ומלווה בהסברים לביצוע

לאחר שעשינו מס’ סקיצות ותוכניות כלליות אנו מציגים לכם את התוכנית שהכי נכונה לחלל ולכם, בתוכנית יופיעו הסברים ודוגמאות שיאפשרו לכם לראות את מה שדמיינתם לעצמכם.

יוצאים למסע קניות בליווי של מעצבת

במקביל להכנת תוכניות עבודה מפורטות אנחנו נלווה אתכם לספקים המתאימים לבחירת חומרי גמר לחלל, לרבות: כלים סניטריים, ריצופים, תאורה, דלתות וכו' וניתן לכם פוקוס על מה שחשוב באמת, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת האיכות.

אנחנו מבצעים פיקוח עליון

בשלב זה אנו מגיעים לאתר בהתאם להתקדמות בשטח ובודקים שקבלן מבצע את העבודה בהתאם למה שתוכנן.

מה אתם מקבלים

תכנון פונקציונאלי של החלל

 

המטרה הבסיסית של תכנון פונקציונאלי היא להבין את צרכי הלקוח מכל הבחינות ולתרגם אותן לתכנית שעל פיה ניתן להתקדם לתוכניות העבודה. שלב התכנון הפונקציונאלי הוא השלב הראשון בכל פרויקט והוא כולל את חלוקת החלל לאזורים.

תוכנית אינסטלציה

 

תוכנית זו קובעת מיקום סופי של הסינטירים בנכס וההכנות הנדרשות להם, כגון מיקום יציאות מים לברזים, ניקוזים לכיורים, מרכזיית מים, יציאות מערכת ביוב, הכנות מערכת השקייה ועוד.

תוכנית גמרים

 

בתוכניות אלו יופיעו הצבעים, טפטים, חיפוי אבן, עץ , זכוכית וכו’.

פיקוח עליון

 

שלב זה עוזר לוודא שכלהעבודות המבוצעות ע"י הקבלן בשטח נעשות בהתאם ועל פי תוכנית עבודה.

כמוכן לאטים בעקבות תנאי השטח במהלך הביצוע לבעלי מקצוע עולות שאלות, איתם אנחנו עוזרים להיתמודד.

תוכנית חשמל

 

תוכנית זו קובעת מיקום של אביזרי חשמל ותקשורת, כגון מיקום שקעים, נקודות מאור, טלפון, ארון חשמל ותקשורת ועוד.

פריסות חיפוים

 

בתכניות אלו יופיע הסידור המדויק של האריחים שנבחרו לחיפוי הקירות ולריצוף חדר הרחצה, כמו כן, בתוכניות יופיעו כלים סניטריים ופרטי נגרות. התוכניות מאפשרות לתכנן באופן אופטימלי את החיפויים בחדרי הרחצה, ובכך לצמצם את החיתוכים ולהשאיר ריצוף וחיפוי שלם במקומות החשובים.

ליווי ובחירות

 

 לאחר שחשבנו על הכל ותכננו כל מה שנדרש בהתאם לקונצפט של הבית. מגיע זמן לעבודת שטח. 

יחד אתכם אנחנו יוצאים לחנויות והספקים, בוחנים, משלבים ובוחרים חומרים, אביזרים, רהיטים ועוד......

תוכנית העמדת ריהוט

 

בתוכנית זאת נראה את המיקום האידיאלי לרהיטים שונים (ספה, שולחן, פינת אוכל, מיטות, ארונות וכו’) וכן את הגדלים הרצויים של הרהיטים.

תוכנית מטבח

 

לפני תחילת תכנון מטבח, נבדוק יחד איתכם כמה שאלות יסוד, הנוגעות לצרכים שלכם מהמטבח החדש (האם אתם מבשלים הרבה ? כמה נפשות יש במשפחה והאם הארוחות שלכם משותפות? מהי תדירות האירוחים שלכם וכו’)

פגישות אישיות עם מעצבת

 

שלב זה עוזר לוודא שכלהעבודות המבוצעות ע"י הקבלן בשטח נעשות בהתאם ועל פי תוכנית עבודה. כמוכן לאטים בעקבות תנאי השטח במהלך הביצוע לבעלי מקצוע עולות שאלות, איתם אנחנו עוזרים להיתמודד.

תוכנית בניה

תוכנית הכוללת את מידות הבנייה של הקירות והפתחים.

תוכנית תקרה

  

תוכנית תקרה מתארת את מראה

התקרה בקומה מסוימת. התוכנית מתארת את הגבהים של התקרה, מיזוג, גופי תאורה ואלמנטים נוספים אשר תוכננו להופיע בתקרה.

לקוחות מספרים

במשך תקופה ארוכה התלבטתי ופקפקתי, ולא יכולתי להחליט אם אנחנו זקוקים למעצבת פנים או שנסתדר לבד. ולבסוף החלטנו לפנות למעצבת. כאשר פנינו לקבל עזרה ממריאנה, הבנו שלא טעינו. היא באמת מקצוענית אמיתית בתחום שלה. אהבנו מאוד לעבוד מול מריאנה, היא מאוד רגועה, שקולה, תמיד קשובה לדעות שלנו. נשארנו רק עם רגשות חיוביות. היא התחשבה בכל הרצונות שלנו ותכננה כל דבר עד פרטי פרטים. בנוסף רוצה לציין שאפילו אחרי גמר העבודה תמיד אפשר לפנות לקבל עצה ועזרה. תודה רבה לכם! 
בהצלחה לכם והישגים יצירתיים חדשים. 

צוות מקצועי ביותר, בעזרת מיטל ומריאנה מיצינו מקסימום את שטח הדירה ויבגני היה מאוד מקצועי בפיקוח הפרוייקט. מיטל ליוותה אותנו אישית בבחירת הכלים הסניטרים והאריחים לדירה כך שהכל יתמזג לחיבור פאזל מושלם! 
היינו מאוד מרוצים וממליצים בחום! 

שלום. אין לי תמונות לפני לצערי, אבל אתם יכולים להאמין לי שזה היה משהו אחר לגמרי:) אני רוצה להמליץ על המעצבת המדהימה שלנו, Marianna Dubnikova. מעצבת עם ראיה מדהימה, עם גישה של הקשבה מלאה להעדפות הלקוח מצד אחד ולא מתפשרת על איכות התוצאה בצד שני. מעצבת שלוקחת אחריות מלאה על כל מה שהיא עושה. ובנוסף, פשוט אישה מאוד נעימה לעבוד איתה!אני מצרפת תמונות של הדירה שלנו, אבל תכנסו לאתר להתרשם מדירות אחרות, 
כי יש למריאנה עבודות מאוד מגוונות.

1/10

 עיצוב אישי לבית

במחיר משתלם של

19900 ₪

בלבד!

© כל הזכויות שמורות ל-Elements – משרד אדריכלות ועיצוב פנים, בכפוף לתקנון המבצע *המחיר אינו כולל מע”מ

© 2009 ELEMENTS

לח"י 2 בני ברק