איך זה עובד

אתם מעבירים לנו את תכניות הדירה

על מנת שנתחיל בתהליך התכנון אנו צריכים תוכניות ממוחשבות של הדירה, בדירות חדשות ניתן לקבל תוכניות אלו ממחלקת שינויי דיירים של הפרויקט, במידה ואין לכם תוכניות אנו נדריך אתכם בפתרון.

אנחנו בונים לכם תוכנית לדירת החלומות שלכם

לאחר שקיבלנו את המידע הנחוץ לנו, אנו עושים סיעור מוחות מפתחים קונספט ומתרגמים את החלומות והצרכים שלכם לסקיצות ותוכניות כלליות

אתם מקבלים תכנית המותאמת לכם אישית ומלווה בהסברים לביצוע

לאחר שעשינו מס’ סקיצות ותוכניות כלליות אנו מציגים לכם את התוכנית שהכי נכונה לחלל ולכם , בתוכנית יופיעו הסברים ודוגמאות שיאפשרו לכם לראות את מה שדמיינתם לעצמכם.

מה אתם מקבלים

תוכנית העמדת ריהוט

 

בתוכנית זאת נראה את המיקום האידיאלי לרהיטים שונים (ספה, שולחן, פינת אוכל, מיטות, ארונות וכו’) וכן את הגדלים הרצויים של הרהיטים.

תוכנית תקרה

  

תוכנית תקרה מתארת את מראה

התקרה בקומה מסוימת. התוכנית מתארת את הגבהים של התקרה, מיזוג, גופי תאורה ואלמנטים נוספים אשר תוכננו להופיע בתקרה.

תוכנית מטבח

 

לפני תחילת תכנון מטבח, נבדוק יחד איתכם כמה שאלות יסוד, הנוגעות לצרכים שלכם מהמטבח החדש (האם אתם מבשלים הרבה ? כמה נפשות יש במשפחה והאם הארוחות שלכם משותפות? מהי תדירות האירוחים שלכם וכו’)

תכנון פונקציונאלי של החלל

 

המטרה הבסיסית של תכנון פונקציונאלי היא להבין את צרכי הלקוח מכל הבחינות ולתרגם אותן לתכנית שעל פיה ניתן להתקדם לתוכניות העבודה. שלב התכנון הפונקציונאלי הוא השלב הראשון בכל פרויקט והוא כולל את חלוקת החלל לאזורים.

תוכנית גמרים

 

בתוכניות אלו יופיעו הצבעים, טפטים, חיפוי אבן, עץ , זכוכית וכו’.

תוכנית חשמל

 

תוכנית זו קובעת מיקום של אביזרי חשמל ותקשורת, כגון מיקום שקעים, נקודות מאור, טלפון, ארון חשמל ותקשורת ועוד.

תוכנית בניה

תוכנית הכוללת את מידות הבנייה של הקירות והפתחים.

לקוחות מספרים

תוכנית אינסטלציה

 

תוכנית זו קובעת מיקום סופי של הסינטירים בנכס וההכנות הנדרשות להם, כגון מיקום יציאות מים לברזים, ניקוזים לכיורים, מרכזיית מים, יציאות מערכת ביוב, הכנות מערכת השקייה ועוד.

אין בכלל מילים לתאר כמה אנחנו מרוצים מהשיפוץ שעשינו בהמלצת צוות אלמנטס ובמיוחד ממיטל שעבדה איתנו רב הזמן. מיטל מאד נחמדה וישרה יש לה טעם מעולה. היא זמינה תמיד לכל שאלה בכל זמן . היא באה כל שבוע לבדוק את העבודה הנעשית והלכה איתנו לבחור הכל ריצוף, מנורות,טפט, רהיטים ואפילו ידיות לארונות אמבטיה. בזכות צוות אלמנטס קיבלנו קבלן וגם נגר מאד איכותיים שגם סיימו את העבודה מהרוגם היו הרבה הרבה יותר זולים מכל קבלן ונגר שחיפשנו לפני כן בעצמינו. בזמן שכל כך הרבה קבלנים מרמים את הלקוחות, הורסים להם את הבית ובורחים עם הכסף,פשוט תא האמנו שנצליח כל כך. ממש זכינו. ועל כך 
יש לנו הרבה הכרת טוב לצוות אלמנטס 

אלמנטס אדריכלות פנים - עיצבו את דירתינו השוכנת בטיילת דנקנר מול הים , תוך חשיבה סביבתית כוללת המדגישה את האלמנטים הסביבתיים היפהפיים של חוף וים . איכות הגימור מושלמת והתוצאה הסופית מרשימה ביותר . תודה לאדריכלית 
המוכשרת מריאנה וליבגני שניצח על כל הפרויקט . 
יישר כח !!!

אין לנו מילים על מנת לתאר את השירות שקיבלנו מעצבת הפנים מיטל מחברת ELEMENTS, שליוותה אותנו בתהליך תכנון הדירה החדשה שלנו. מיטל הייתה מקצועית, נעימה, קשובה לצרכינו והכי חשוב - סבלנית. מיטל הפגינה יכולות תכנון נהדרות, כולל פתרונות יצירתיים לעיצוב שונה של הדירה ולפתרון בעיות. גם כשהתלבטנו, בחרנו ושוב התלבטנו היא העניקה לנו ייעוץ והכוונה ללא דופי, במקצועיות ובאורך-רוח. אין ספק שעשינו בחירה נכונה. 
נשמח להמליץ, גלי ויניב

© כל הזכויות שמורות ל-Elements – משרד אדריכלות ועיצוב פנים, בכפוף לתקנון המבצע *המחיר אינו כולל מע”מ

1/9

תכנון בית החלומות שלכם

במחיר מדהים של

9,900 ₪

בלבד!

© 2009 ELEMENTS

לח"י 2 בני ברק