גם לבית שלך יש אופי

סטייל אישי 

איך זה עובד

     

נפגשים עם מעצבת


נתחיל בפגישה אצלכם בבית. נקשיב לכם, נשאל שאלות ונלמד על הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם. ואז ביחד אתכם נאתגר את החלל, נפתור את כל השאלות, נענה לדרישות ונגשים חלומות, גם אלו שחשבתם שלא ניתן לעשות. המעצבת תכין פרספקטיבות, תסדר חלל, תבחר צבים ולבסוף לא רק נקנה רענון עיצובי ומראה מחודש לביתכם, אלה גם נצק נשמה ואופי לתוך ביתכם החדש. 

מדידה

בסוף הפגישה המעצבת תיקח את כל המידות הנחוצות להמשך התכנון. מידות של מטבח, קירות דגש ועוד.

אתם מקבלים תכנית המותאמת לכם אישית ומלווה בהסברים לביצוע 

לאחר שקיבלנו את המידע הנחוץ לנו וביחד תכננו את ביתכם אנו נכין עבורכם את התוכנית לביצוע עבור האלמנטים והפרטים העיצוביים בהתאם לצרכים שלכם. 

יוצאים למסע קניות בליווי של מעצבת

לאחר הכנת תוכניות עבודה ניצא יחד ליום בחירות. אנחנו נלווה אתכם לספקים המתאימים לבחירת חומרי גמר לחלל, לרבות: כלים סניטריים, ריצופים, תאורה, דלתות וכו' וניתן לכם פוקוס על מה שחשוב באמת, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת האיכות.

     

מה אתם מקבלים

תכנון העמדת ריהוט

 

בתכנון זה יגדיר את המיקום האידאלי לרהיטים שונים (ספה, שולחן, פינת אוכל, מיטות, ארונות וכו’) וכן את הגדלים הרצויים של הרהיטים.

תוכנית מטבח

 

לפני תחילת תכנון מטבח, נבדוק יחד אתכם כמה שאלות יסוד, הנוגעות לצרכים שלכם מהמטבח החדש (האם אתם מבשלים הרבה ? כמה נפשות יש במשפחה והאם הארוחות שלכם משותפות? מהי תדירות האירוחים שלכם וכו’)

תכנון  החלל

המטרה של תכנון החלל היא להבין את צרכי הלקוח מכל הבחינות ליישם אותן בשטח. שלב התכנון החלל הוא השלב הראשון יצירת מראה חדשני ומהבא בסיס להמשך עבודה.

פגישות אישיות עם מעצבת

 

שלב זה עוזר לוודא שכלהעבודות המבוצעות ע"י הקבלן בשטח נעשות בהתאם ועל פי תוכנית עבודה. כמוכן לאטים בעקבות תנאי השטח במהלך הביצוע לבעלי מקצוע עולות שאלות, איתם אנחנו עוזרים להיתמודד.

בחירת חומרי גמר

 

בשלב זה יחד אתכם נחליט מה ישדרו לנו קירות של הבית, נגיר קירות דגש שימשחו את העין, נבחר צבעים וחיפוים דקורטיביים כגון טפטים חיפוי אבן, עץ או זכוכית. נדאג לכך שכל החומרים שבחרנו ידברו אחד עם השני וישתלבו לתמונה כוללת.

פריסות חיפוים

 

בתכניות אלו יופיע הסידור המדויק של האריחים שנבחרו לחיפוי הקירות ולריצוף חדר הרחצה, כמו כן, בתוכניות יופיעו כלים סניטריים ופרטי נגרות. התוכניות מאפשרות לתכנן באופן אופטימלי את החיפויים בחדרי הרחצה, ובכך לצמצם את החיתוכים ולהשאיר ריצוף וחיפוי שלם במקומות החשובים.

ליווי ובחירות

 

 לאחר שחשבנו על הכל ותכננו כל מה שנדרש בהתאם לקונצפט של הבית. מגיע זמן לעבודת שטח. 

יחד אתכם אנחנו יוצאים לחנויות והספקים, בוחנים, משלבים ובוחרים חומרים, אביזרים, רהיטים ועוד......

לקוחות מספרים

 ברצוני להמליץ על המשרד לאדריכלות ועיצוב פנים ELEMENTS 

   סגנונות עיצוב רבים מלווים ביחס ואווירה נעימה ובהתחשבות ברצון הלקוח. לחפש בגוגל ELEMENTS מכיוון שיש עוד שיפוצים תחת השם הזה

צוות מקצועי ביותר, בעזרת מיטל ומריאנה מיצינו מקסימום את שטח הדירה ויבגני היה מאוד מקצועי בפיקוח הפרוייקט. מיטל ליוותה אותנו אישית בבחירת הכלים הסניטרים והאריחים לדירה כך שהכל יתמזג לחיבור פאזל מושלם! 
היינו מאוד מרוצים וממליצים בחום! 

היום היינו אצל נגרים .כולם משבחים אותכם על העבודה סופר מקצועית :)!!
התוכניות ממש ברורות וממש מופתעים:)
אנחנו לא היינו מופתעים כי ידענו את זה כבר מזמן!!! 
תודה רבה!!!
מאד מעריכים אותכם ואת העבודה שלכם.
 גניה ובוריס

 עיצוב דירה

"הום סטיילינג"

במחיר מדהים של

7900 ₪

בלבד!

1/10

© כל הזכויות שמורות ל-Elements – משרד אדריכלות ועיצוב פנים, בכפוף לתקנון המבצע *המחיר אינו כולל מע”מ

© 2009 ELEMENTS

לח"י 2 בני ברק